Logo BIP
Herb
Profile Radnych, komisje, interpelacje. Kalendarz posiedzeń.
System Rada dla Mieszkańców - Gmina Zelów

Radni VI Kadencji

Profile Radnych VI Kadencji.

Sylwester Jacek Drozdowski

Sylwester Jacek Drozdowski

Przewodniczący Klub: Klub radnych Prawo i Sprawiedliwość
Przynależność: Klub radnych Prawo i Sprawiedliwość
Zdobyte głosy w wyborach: 192

Szczegóły

Joanna Ewa Chrzanowska

Joanna Ewa Chrzanowska

Wiceprzewodniczący Klub: Klub radnych Prawo i Sprawiedliwość
Przynależność: Klub radnych Prawo i Sprawiedliwość
Zdobyte głosy w wyborach: 152

Szczegóły

Ewelina Kałuża

Ewelina Kałuża

Wiceprzewodniczący Klub: Klub radnych Prawo i Sprawiedliwość
Przynależność: Klub radnych Prawo i Sprawiedliwość
Zdobyte głosy w wyborach: 140

Szczegóły

Jacek Przemysław Bara

Jacek Przemysław Bara

Radny Klub: brak
Przynależność: brak
Zdobyte głosy w wyborach: 163

Szczegóły

Anna Bartecka

Anna Bartecka

Radny Klub: Klub radnych Prawo i Sprawiedliwość
Przynależność: Klub radnych Prawo i Sprawiedliwość
Zdobyte głosy w wyborach: 356

Szczegóły

Agnieszka Teresa First

Agnieszka Teresa First

Radny Klub: brak
Przynależność: brak
Zdobyte głosy w wyborach: 288

Szczegóły

Marcin Gral

Marcin Gral

Radny Klub: Klub radnych Prawo i Sprawiedliwość
Przynależność: Klub radnych Prawo i Sprawiedliwość
Zdobyte głosy w wyborach: 152

Szczegóły

Tomasz Kamola

Tomasz Kamola

Radny Klub: Klub radnych Prawo i Sprawiedliwość
Przynależność: Klub radnych Prawo i Sprawiedliwość
Zdobyte głosy w wyborach: 138

Szczegóły

Miron Młudzik

Miron Młudzik

Radny (wygaśnięcie mandatu) Klub: Klub radnych Prawo i Sprawiedliwość
Przynależność: Klub radnych Prawo i Sprawiedliwość
Zdobyte głosy w wyborach: 176

Szczegóły

Andrzej Bogumił Nawrocki

Andrzej Bogumił Nawrocki

Radny Klub: Klub radnych Prawo i Sprawiedliwość
Przynależność: Klub radnych Prawo i Sprawiedliwość
Zdobyte głosy w wyborach: 143

Szczegóły

Włodzimierz Paczuszka

Włodzimierz Paczuszka

Radny Klub: brak
Przynależność: Radny niezależny
Zdobyte głosy w wyborach: 96

Szczegóły

Mateusz Witold Rogut

Mateusz Witold Rogut

Radny Klub: Klub radnych Prawo i Sprawiedliwość
Przynależność: Klub radnych Prawo i Sprawiedliwość
Zdobyte głosy w wyborach: 141

Szczegóły

Michał Stańka

Michał Stańka

Radny Klub: brak
Przynależność: brak
Zdobyte głosy w wyborach: 90

Szczegóły

Jan Mirosław Stempiń

Jan Mirosław Stempiń

Radny Klub: brak
Przynależność: brak
Zdobyte głosy w wyborach: 200

Szczegóły

Kamil Świtała

Kamil Świtała

Radny Klub: brak
Przynależność: brak
Zdobyte głosy w wyborach: -

Szczegóły

Barbara Walczak

Barbara Walczak

Radny Klub: brak
Przynależność: Radny niezależny
Zdobyte głosy w wyborach: 230

Szczegóły