Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "LVII sesja Rady Miejskiej w Zelowie".
Głosowanie nad projektem uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2024 – 2032.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Ewelina Kałuża | za |
10 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
11 | Tomasz Kamola | za |
12 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
13 | Kamil Świtała | za |
14 | Włodzimierz Paczuszka | nieobecny |
15 | Michał Stańka | nieobecny |
Głosowanie nad projektem uchwały w sprawie zmiany w budżecie Gminy Zelów na 2024 rok.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Ewelina Kałuża | za |
10 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
11 | Tomasz Kamola | za |
12 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
13 | Kamil Świtała | za |
14 | Włodzimierz Paczuszka | nieobecny |
15 | Michał Stańka | nieobecny |
Głosowanie nad projektem uchwały w sprawie przekazania Komendantowi Powiatowemu Policji w Bełchatowie środków finansowych z przeznaczeniem na finansowanie dodatkowych prewencyjnych służb ponadnormatywnych na terenie gminy Zelów w 2024 roku.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Ewelina Kałuża | za |
10 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
11 | Tomasz Kamola | za |
12 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
13 | Kamil Świtała | za |
14 | Włodzimierz Paczuszka | nieobecny |
15 | Michał Stańka | nieobecny |
Głosowanie nad projektem uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości
stanowiących własność Gminy Zelów (dz. nr 261/1 Wygiełzów, dz. nr 345 Jawor,
dz. nr 1922 Zelówek).
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Ewelina Kałuża | za |
10 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
11 | Tomasz Kamola | za |
12 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
13 | Kamil Świtała | za |
14 | Włodzimierz Paczuszka | nieobecny |
15 | Michał Stańka | nieobecny |
Głosowanie nad projektem uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Zelów (dz. nr 303/2 Wola Pszczółecka, dz. nr 407/4 Wola Pszczółecka).
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Ewelina Kałuża | za |
10 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
11 | Tomasz Kamola | za |
12 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
13 | Kamil Świtała | za |
14 | Włodzimierz Paczuszka | nieobecny |
15 | Michał Stańka | nieobecny |
Głosowanie nad projektem uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż samodzielnych lokali mieszkalnych stanowiących własność Gminy Zelów.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Ewelina Kałuża | za |
10 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
11 | Tomasz Kamola | za |
12 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
13 | Kamil Świtała | za |
14 | Włodzimierz Paczuszka | nieobecny |
15 | Michał Stańka | nieobecny |
Głosowanie nad projektem uchwały w sprawie wyrażenia zgody na ustanowienie służebności gruntowej na nieruchomości stanowiącej własność Gminy Zelów (dz. nr 346
poł. w obrębie Grębociny).
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Ewelina Kałuża | za |
10 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
11 | Tomasz Kamola | za |
12 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
13 | Kamil Świtała | za |
14 | Włodzimierz Paczuszka | nieobecny |
15 | Michał Stańka | nieobecny |
Głosowanie nad projektem uchwały w sprawie wyrażenia zgody na ustanowienie służebności gruntowej na nieruchomości stanowiącej własność Gminy Zelów (dz. nr 129/3 poł. w obrębie Wola Pszczółecka).
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Ewelina Kałuża | za |
10 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
11 | Tomasz Kamola | za |
12 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
13 | Kamil Świtała | za |
14 | Włodzimierz Paczuszka | nieobecny |
15 | Michał Stańka | nieobecny |
Głosowanie nad projektem uchwały w sprawie wyrażenia zgody na ustanowienie służebności przesyłu przez nieruchomości stanowiące własność Gminy Zelów.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | przeciw |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Ewelina Kałuża | za |
10 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
11 | Tomasz Kamola | za |
12 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
13 | Kamil Świtała | za |
14 | Włodzimierz Paczuszka | nieobecny |
15 | Michał Stańka | nieobecny |
Głosowanie nad projektem uchwały w sprawie wykazu kąpielisk na terenie Gminy Zelów na rok 2024 oraz określenia sezonu kąpielowego.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Ewelina Kałuża | za |
10 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
11 | Tomasz Kamola | za |
12 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
13 | Kamil Świtała | za |
14 | Włodzimierz Paczuszka | nieobecny |
15 | Michał Stańka | nieobecny |
Głosowanie nad projektem uchwały w sprawie przyjęcia do realizacji projektu partnerskiego
pn. CUS II dla powiatu bełchatowskiego o numerze naboru FELD.07.09-IP.01-001/23 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Ewelina Kałuża | za |
10 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
11 | Tomasz Kamola | za |
12 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
13 | Kamil Świtała | za |
14 | Włodzimierz Paczuszka | nieobecny |
15 | Michał Stańka | nieobecny |
Głosowanie nad projektem uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie ustanowienia zasad przyznawania diet sołtysom.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Ewelina Kałuża | za |
10 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
11 | Tomasz Kamola | za |
12 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
13 | Kamil Świtała | za |
14 | Włodzimierz Paczuszka | nieobecny |
15 | Michał Stańka | nieobecny |