Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XIII Sesja Rady Miejskiej w Zelowie w kadencji 2018 - 2023".
Głosowanie nad wnioskiem o zdjęcie z porządku obrad z punktu 23 dot. rozpatrzenia projektu uchwały w sprawie zamiaru przekształcenia Szkoły Podstawowej im. mjr Henryka Sucharskiego w Bujnach Szlacheckich w szkołę filialną Szkoły Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Łobudzicach, do struktury klas I-III z oddziałem przedszkolnym i punktem przedszkolnym
odrzucono
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
2 | 2 | 10 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | wstrzymał się |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | przeciw |
4 | Marcin Gral | przeciw |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Mateusz Witold Rogut | przeciw |
7 | Sylwester Jacek Drozdowski | przeciw |
8 | Miron Młudzik | przeciw |
9 | Ewelina Kałuża | przeciw |
10 | Włodzimierz Paczuszka | wstrzymał się |
11 | Andrzej Bogumił Nawrocki | przeciw |
12 | Tomasz Kamola | przeciw |
13 | Joanna Ewa Chrzanowska | przeciw |
14 | Michał Stańka | przeciw |
15 | Jacek Przemysław Bara | nieobecny |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2019 -2029
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Mateusz Witold Rogut | za |
7 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
8 | Miron Młudzik | za |
9 | Ewelina Kałuża | za |
10 | Włodzimierz Paczuszka | za |
11 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
12 | Tomasz Kamola | za |
13 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
14 | Michał Stańka | za |
15 | Jacek Przemysław Bara | nieobecny |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie zmiany w budżecie Gminy Zelów na 2019 r.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Mateusz Witold Rogut | za |
7 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
8 | Miron Młudzik | za |
9 | Ewelina Kałuża | za |
10 | Włodzimierz Paczuszka | za |
11 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
12 | Tomasz Kamola | za |
13 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
14 | Michał Stańka | za |
15 | Jacek Przemysław Bara | nieobecny |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2020-2029
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie uchwalenia budżetu Gminy Zelów na 2020 r.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | wstrzymał się |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Bełchatowskiemu na realizację zadania w zakresie publicznego transportu zbiorowego w powiatowych przewozach pasażerskich na terenie Gminy Zelów w 2020 roku
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na ustanowienie służebności przejazdu i przechodu przez nieruchomość stanowiącą własność Gminy Zelów
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na ustanowienie służebności przesyłu przez nieruchomość stanowiącą własność Gminy Zelów
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr VI/59/2019 Rady Miejskiej w Zelowie z dnia 28 marca 2019 r. w sprawie ustalenia regulaminu Targowiska Miejskiego w Zelowie ul. Poznańska 8
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr IX/96/2019 Rady Miejskiej w Zelowie z dnia 27 czerwca 2019 r. w sprawie wysokości stawek opłat za zajęcie pasa drogowego dróg gminnych na terenie miasta i gminy Zelów na cele niezwiązane z potrzebami zarządzania drogami lub potrzebami ruchu drogowego
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2020 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie ustalenia w zakresie zadań własnych szczegółowych zasad ponoszenia odpłatności za udzielenie wsparcia w postaci tymczasowego schronienia w schroniskach dla osób bezdomnych i schroniskach dla osób bezdomnych z usługami opiekuńczymi oraz w domach dla matek z małoletnimi dziećmi oraz kobiet w ciąży dotkniętych przemocą domową lub znajdujących się w innej sytuacji kryzysowej
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie uchwalenia planu pracy Rady Miejskiej w Zelowie na rok 2020
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie petycji dotyczącej odbudowy linii kolejowej do Zelowa
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie określenia średniej ceny jednostki paliwa w Gminie Zelów na rok szkolny 2019/2020
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie zamiaru przekształcenia Szkoły Podstawowej im. mjr Henryka Sucharskiego w Bujnach Szlacheckich w szkołę filialną Szkoły Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Łobudzicach, do struktury klas I-III z oddziałem przedszkolnym i punktem przedszkolnym
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | przeciw |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | przeciw |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |