Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XI Sesja Rady Miejskiej w Zelowie w kadencji 2018 - 2023".
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2019 – 2029
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie zmiany w budżecie Gminy Zelów na 2019 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Miasta i Gminy Zelów obejmującego cały obszar miasta i gminy w zakresie korekty tekstu planu
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie określenia tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć niektórych nauczycieli, nauczycieli przedszkoli pracujących z grupami obejmującymi dzieci 6-letnie i dzieci młodsze zatrudnionych w szkołach i przedszkolach, obniżenia tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć nauczycieli zajmujących stanowiska kierownicze w przedszkolach, szkołach i zespołach szkół, dla których organem prowadzącym jest Gmina Zelów
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie regulaminu wynagradzania nauczycieli zatrudnionych w szkołach i przedszkolach prowadzonych przez Gminę Zelów
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego trzyletniego Liceum Ogólnokształcącego w Zelowie wchodzącego w skład Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zelowie w czteroletnie Liceum Ogólnokształcące w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie powołania Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie wysokości cen i opłat za ciepło
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie ustalenia wzoru wniosku o wypłatę dodatku energetycznego
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż samodzielnego lokalu mieszkalnego stanowiącego własność Gminy Zelów
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zamianę nieruchomości
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie ustalenia regulaminu głosowania w wyborach ławników do sądów powszechnych
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad przyjęciem 3 osobowego składu komisji skrutacyjnej powołanej do przeprowadzenia wyboru ławników do sądów powszechnych w kadencji 2020-2023
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad zamknięciem listy kandydatów do składu Komisji Skrutacyjnej
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad powołaniem w skład Komisji Skrutacyjnej zgłoszonych osób
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie wyboru ławnika do Sądu Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie wyboru ławnika do Sądu Rejonowego w Bełchatowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |