Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "VIII Sesja Rady Miejskiej w Zelowie w kadencji 2018 - 2023".
Głosowanie nad zmianą porządku obrad polegającą na dodadniu punktu 5 "Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmiany uchwały w sprawie wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, składanej przez właścicieli nieruchomości"
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie zmiany uchwały w sprawie wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, składanej przez właścicieli nieruchomości
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2019 – 2029
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie zmiany w budżecie Gminy Zelów na 2019 r.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr VI/49/2019 Rady Miejskiej w Zelowie z dnia 28 marca 2019 roku w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla Powiatu Bełchatowskiego na realizację zadania pn. "Przebudowa drogi powiatowej Nr 1922E w zakresie budowy chodnika na odcinku od Miasta Zelowa do miejscowości Pożdżenice – Etap I i II"
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr VI/53/2019 Rady Miejskiej w Zelowie z dnia 28 marca 2019 r. w sprawie przyjęcia zasad dotyczących gospodarowania świetlicą wiejską w Ignacowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie ustalenia wzoru wniosku o wypłatę dodatku energetycznego
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie powołania zespołu ds. zaopiniowania kandydatów na ławników
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |