Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "II Sesja Rady Miejskiej w Zelowie w kadencji 2018 - 2023".
Zmiana porządku obrad
przyjęto
(w. bezwzględna)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad składem ilościowym komisji stałych
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad listą kandydatów do Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad zamknięciem listy kandydatów do Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad kandydaturą Mirona Młudzika
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad kandydaturą Andrzeja Nawrockiego
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad kandydaturą Barbary Walczak
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad zamknięciem listy na przewodniczącego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad kandydaturą Mirona Młudzika na przewodniczącego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie powołania Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miejskiej w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad zamknięciem listy kandydatów do Komisji Rewizyjnej
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad kandydaturą Andrzeja Nawrockiego
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad kandydaturą Mirona Młudzika
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad kandydaturą Mateusza Roguta
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad kandydaturą Agnieszki First
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad kandydaturą Anny Barteckiej
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad zamknięciem listy kandydatów na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad kandydaturą Andrzeja Nawrockiego na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
9 | 1 | 4 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | przeciw |
2 | Agnieszka Teresa First | przeciw |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | przeciw |
6 | Jacek Przemysław Bara | wstrzymał się |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | przeciw |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad kandydaturą Agnieszki First na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej
odrzucono
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
4 | 1 | 9 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | przeciw |
4 | Marcin Gral | przeciw |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | wstrzymał się |
7 | Mateusz Witold Rogut | przeciw |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | przeciw |
9 | Miron Młudzik | przeciw |
10 | Ewelina Kałuża | przeciw |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | przeciw |
13 | Tomasz Kamola | przeciw |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | przeciw |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie powołania Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad zamknięciem listy kandydatów do Komisji Finansów Publicznych, Rozwoju Gospodarczego, Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Miejskiej w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad kandydaturą Mateusza Roguta do Komisji Finansów Publicznych, Rozwoju Gospodarczego, Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Miejskiej w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | wstrzymał się |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad kandydaturą Eweiliny Kałuży do składu Komisji Finansów Publicznych, Rozwoju Gospodarczego, Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Miejskiej w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad kandydaturą Jacka Bary do składu Komisji Finansów Publicznych, Rozwoju Gospodarczego, Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Miejskiej w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | wstrzymał się |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad kandydaturą Jana Stempiń do składu Komisji Finansów Publicznych, Rozwoju Gospodarczego, Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Miejskiej w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad kandydaturą Anny Barteckiej do składu Komisji Finansów Publicznych, Rozwoju Gospodarczego, Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Miejskiej w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad zamknięciem listy kandydatów na przewodniczącego Komisji Finansów Publicznych, Rozwoju Gospodarczego, Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Miejskiej w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad kandydaturą Anny Barteckiej na przewodniczącą Komisji Finansów Publicznych, Rozwoju Gospodarczego, Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Miejskiej w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie powołania Komisji Finansów Publicznych, Rozwoju Gospodarczego, Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Miejskiej w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad zamknięciem listy kandydatów do Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Bezpieczeństwa Rady Miejskiej w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad kandydaturą Marcina Grala do składu Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Bezpieczeństwa Rady Miejskiej w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad kandydaturą Joanny Chrzanowskiej do składu Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Bezpieczeństwa Rady Miejskiej w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad kandydaturą Jacka Bary do składu Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Bezpieczeństwa Rady Miejskiej w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad kandydaturą Włodzimierza Paczuszki do składu Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Bezpieczeństwa Rady Miejskiej w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad kandydaturą Anny Barteckiej do składu Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Bezpieczeństwa Rady Miejskiej w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad zamknięciem listy kandydatów na przewodniczącego Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Bezpieczeństwa Rady Miejskiej w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad kandydaturą Anny Barteckiej na przewodniczącą Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Bezpieczeństwa Rady Miejskiej w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie powołania Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Bezpieczeństwa Rady Miejskiej w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad zamknięciem listy kandydatów do Komisji Zdrowia i Pomocy Społecznej Rady Miejskiej w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad kandydaturą Barbary Walczak do składu Komisji Zdrowia i Pomocy Społecznej Rady Miejskiej w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad kandydaturą Jana Mirosława Stempiń do składu Komisji Zdrowia i Pomocy Społecznej Rady Miejskiej w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad kandydaturą Mateusza Roguta do składu Komisji Zdrowia i Pomocy Społecznej Rady Miejskiej w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad kandydaturą Marcina Grala do składu Komisji Zdrowia i Pomocy Społecznej Rady Miejskiej w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad kandydaturą Tomasza Kamola do składu Komisji Zdrowia i Pomocy Społecznej Rady Miejskiej w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad kandydaturą Andrzeja Nawrockiego do składu Komisji Zdrowia i Pomocy Społecznej Rady Miejskiej w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad zamknięciem listy kandydatów na przewodniczącego Komisji Zdrowia i Pomocy Społecznej Rady Miejskiej w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad kandydaturą Mateusza Roguta na przewodniczącego Komisji Zdrowia i Pomocy Społecznej Rady Miejskiej w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie powołania Komisji Zdrowia i Pomocy Społecznej Rady Miejskiej w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad zamknięciem listy kandydatów do Komisji Mieszkaniowej Rady Miejskiej w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad kandydaturą Włodzimierza Paczuszkę do składu Komisji Mieszkaniowej Rady Miejskiej w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad kandydaturą Mirona Młudzika do składu Komisji Mieszkaniowej Rady Miejskiej w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad kandydaturą Tomasza Kamoli do składu Komisji Mieszkaniowej Rady Miejskiej w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad zamknięciem listy kandydatów na przewodniczącego Komisji Mieszkaniowej Rady Miejskiej w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad kandydaturą Mirona Młudzika na przewodniczącego Komisji Mieszkaniowej Rady Miejskiej w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie powołania Komisji Mieszkaniowej Rady Miejskiej w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad zamknięciem listy kandydatów do Komisji Inwentaryzacyjnej Rady Miejskiej w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad kandydaturą Agnieszki First do składu Komisji Inwentaryzacyjnej Rady Miejskiej w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad kandydaturą Marcina Grala do składu Komisji Inwentaryzacyjnej Rady Miejskiej w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad kandydaturą Tomasza Kamoli do składu Komisji Inwentaryzacyjnej Rady Miejskiej w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad zamknięciem listy kandydatów na przewodniczącego Komisji Inwentaryzacyjnej Rady Miejskiej w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad kandydaturą Marcina Grala na przewodniczącego Komisji Inwentaryzacyjnej Rady Miejskiej w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie powołania Komisji Inwentaryzacyjnej Rady Miejskiej w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie wyznaczenia przez Radę Miejską w Zelowie Wiceprzewodniczącego Rady do wykonywania czynności związanych z poleceniem wyjazdu służbowego wobec Przewodniczącego Rady.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2018-2027.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie zmiany w budżecie Gminy Zelów na 2018 rok.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie zgody na nabycie nieruchomości.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie określenia wysokości stawek podatku od nieruchomości.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie obniżenia średniej ceny skupu żyta dla obliczenia wysokości podatku rolnego na 2019 rok.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie ustalenia wynagrodzenia Burmistrza Zelowa.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie Statutu Gminy Zelów.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie wyznaczenia dodatkowego przedstawiciela Gminy Zelów do Zgromadzenia Delegatów Związku Komunalnego Gmin z/s w Kleszczowie.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie podwyższenia kryterium dochodowego uprawniającego do korzystania z pomocy społecznej przez osoby i rodziny objęte rządowym programem "Posiłek w szkole i w domu" na lata 2019-2023.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
Głosowanie nad przyjęciem uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr VI/27/2015 Rady Miejskiej w Zelowie z dnia 5 lutego 2015 r. dotyczącej poboru opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi w drodze inkasa oraz wyznaczenia inkasentów i określenia wysokości wynagrodzenia za inkaso
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |