Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XXXIII Sesja Rady Miejskiej w Zelowie w kadencji 2018 - 2023".
Głosowanie nad rozpatrzeniem projektu uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2022 – 2030
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
8 | Ewelina Kałuża | za |
9 | Włodzimierz Paczuszka | za |
10 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
11 | Tomasz Kamola | za |
12 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
13 | Kamil Świtała | za |
14 | Mateusz Witold Rogut | nieobecny |
15 | Michał Stańka | nieobecny |
Głosowanie nad rozpatrzeniem projektu uchwały w sprawie zmiany w budżecie Gminy Zelów na 2022 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
8 | Ewelina Kałuża | za |
9 | Włodzimierz Paczuszka | za |
10 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
11 | Tomasz Kamola | za |
12 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
13 | Kamil Świtała | za |
14 | Mateusz Witold Rogut | nieobecny |
15 | Michał Stańka | nieobecny |
Głosowanie nad rozpatrzeniem projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na ustanowienie służebności przesyłu przez nieruchomość stanowiącą własność Gminy Zelów
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | przeciw |
7 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
8 | Ewelina Kałuża | za |
9 | Włodzimierz Paczuszka | za |
10 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
11 | Tomasz Kamola | za |
12 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
13 | Kamil Świtała | za |
14 | Mateusz Witold Rogut | nieobecny |
15 | Michał Stańka | nieobecny |
Głosowanie nad rozpatrzeniem projektu uchwały w sprawie ustalenia wzoru wniosku o przyznanie dodatku mieszkaniowego oraz wzoru deklaracji o dochodach gospodarstwa domowego
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
8 | Ewelina Kałuża | za |
9 | Włodzimierz Paczuszka | za |
10 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
11 | Tomasz Kamola | za |
12 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
13 | Kamil Świtała | za |
14 | Mateusz Witold Rogut | nieobecny |
15 | Michał Stańka | nieobecny |
Głosowanie nad rozpatrzeniem projektu uchwały w sprawie wyznaczenia miejsca handlu przez rolników i ich domowników produktami rolnymi na terenie Gminy Zelów oraz zamiany uchwały Nr VI/59/2019 Rady Miejskiej w Zelowie z dnia 28 marca 2019 r. w sprawie ustalenia regulaminu Targowiska Miejskiego w Zelowie, ul. Poznańska 8
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 1 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | wstrzymał się |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
8 | Ewelina Kałuża | za |
9 | Włodzimierz Paczuszka | za |
10 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
11 | Tomasz Kamola | za |
12 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
13 | Kamil Świtała | za |
14 | Mateusz Witold Rogut | nieobecny |
15 | Michał Stańka | nieobecny |
Głosowanie nad rozpatrzeniem projektu uchwały w sprawie planu dofinansowania form doskonalenia zawodowego nauczycieli zatrudnionych w szkołach i przedszkolach prowadzonych przez Gminę Zelów w roku budżetowym 2022
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
8 | Ewelina Kałuża | za |
9 | Włodzimierz Paczuszka | za |
10 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
11 | Tomasz Kamola | za |
12 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
13 | Kamil Świtała | za |
14 | Mateusz Witold Rogut | nieobecny |
15 | Michał Stańka | nieobecny |
Głosowanie nad rozpatrzeniem projektu uchwały w sprawie zmian w Statucie Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
8 | Ewelina Kałuża | za |
9 | Włodzimierz Paczuszka | za |
10 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
11 | Tomasz Kamola | za |
12 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
13 | Kamil Świtała | za |
14 | Mateusz Witold Rogut | nieobecny |
15 | Michał Stańka | nieobecny |
Głosowanie nad rozpatrzeniem projektu uchwały w sprawie zatwierdzenia planów pracy Komisji stałych Rady Miejskiej w Zelowie na 2022 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
8 | Ewelina Kałuża | za |
9 | Włodzimierz Paczuszka | za |
10 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
11 | Tomasz Kamola | za |
12 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
13 | Kamil Świtała | za |
14 | Mateusz Witold Rogut | nieobecny |
15 | Michał Stańka | nieobecny |