Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XXVI Sesja Rady Miejskiej w Zelowie w kadencji 2018 - 2023".
Głosowanie nad zmianą proponowanego porządku obrad polegającą na wprowadzeniu dodatkowego punktu "Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie ustalenia regulaminu korzystania z "Kąpieliska Patyki" w gminie Zelów" jako punkt 4
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Ewelina Kałuża | za |
10 | Włodzimierz Paczuszka | za |
11 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
12 | Tomasz Kamola | za |
13 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
14 | Michał Stańka | za |
15 | Kamil Świtała | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie zmiany uchwały w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia wysokości stawki opłaty dla nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
10 | 0 | 5 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | przeciw |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | przeciw |
6 | Jacek Przemysław Bara | przeciw |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Ewelina Kałuża | za |
10 | Włodzimierz Paczuszka | za |
11 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
12 | Tomasz Kamola | za |
13 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
14 | Michał Stańka | przeciw |
15 | Kamil Świtała | przeciw |
Głosowanie nad rozpatrzeniem projektu uchwały w sprawie ustalenia regulaminu korzystania z "Kąpieliska Patyki" w gminie Zelów
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Ewelina Kałuża | za |
10 | Włodzimierz Paczuszka | za |
11 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
12 | Tomasz Kamola | za |
13 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
14 | Michał Stańka | za |
15 | Kamil Świtała | za |