Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XXIII Sesja Rady Miejskiej w Zelowie w kadencji 2018 - 2023".
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2021-2030
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Ewelina Kałuża | za |
10 | Włodzimierz Paczuszka | za |
11 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
12 | Tomasz Kamola | za |
13 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
14 | Michał Stańka | za |
15 | Kamil Świtała | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie zmiany w budżecie Gminy Zelów na 2021 r.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Ewelina Kałuża | za |
10 | Włodzimierz Paczuszka | za |
11 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
12 | Tomasz Kamola | za |
13 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
14 | Michał Stańka | za |
15 | Kamil Świtała | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie udzielenia pomocy rzeczowej Powiatowi Bełchatowskiemu
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Ewelina Kałuża | za |
10 | Włodzimierz Paczuszka | za |
11 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
12 | Tomasz Kamola | za |
13 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
14 | Michał Stańka | za |
15 | Kamil Świtała | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Bełchatowskiemu na funkcjonowanie punktu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Zelowie oraz Filii Wydziału Komunikacji i Dróg w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Ewelina Kałuża | za |
10 | Włodzimierz Paczuszka | za |
11 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
12 | Tomasz Kamola | za |
13 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
14 | Michał Stańka | za |
15 | Kamil Świtała | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie przekazania Komendantowi Policji w Bełchatowie środków finansowych z przeznaczeniem na finansowanie dodatkowych prewencyjnych służb ponadnormatywnych na drogach gminy Zelów w 2021 roku
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Ewelina Kałuża | za |
10 | Włodzimierz Paczuszka | za |
11 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
12 | Tomasz Kamola | za |
13 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
14 | Michał Stańka | za |
15 | Kamil Świtała | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na ustanowienie służebności przesyłu przez nieruchomość stanowiącą własność Gminy Zelów (dot. działki nr 23/15)
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Ewelina Kałuża | za |
10 | Włodzimierz Paczuszka | za |
11 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
12 | Tomasz Kamola | za |
13 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
14 | Michał Stańka | za |
15 | Kamil Świtała | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na ustanowienie służebności przesyłu przez nieruchomość stanowiącą własność Gminy Zelów (dot. dz. nr 204/2)
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | przeciw |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Ewelina Kałuża | za |
10 | Włodzimierz Paczuszka | za |
11 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
12 | Tomasz Kamola | za |
13 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
14 | Michał Stańka | za |
15 | Kamil Świtała | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Zelów (Chajczyny, Jawor)
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Ewelina Kałuża | za |
10 | Włodzimierz Paczuszka | za |
11 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
12 | Tomasz Kamola | za |
13 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
14 | Michał Stańka | za |
15 | Kamil Świtała | wstrzymał się |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Zelów
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Ewelina Kałuża | za |
10 | Włodzimierz Paczuszka | za |
11 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
12 | Tomasz Kamola | za |
13 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
14 | Michał Stańka | za |
15 | Kamil Świtała | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Gminy Zelów na rzecz użytkownika wieczystego
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Ewelina Kałuża | za |
10 | Włodzimierz Paczuszka | za |
11 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
12 | Tomasz Kamola | za |
13 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
14 | Michał Stańka | za |
15 | Kamil Świtała | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż samodzielnych lokali stanowiących własność Gminy Zelów
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Ewelina Kałuża | za |
10 | Włodzimierz Paczuszka | za |
11 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
12 | Tomasz Kamola | za |
13 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
14 | Michał Stańka | za |
15 | Kamil Świtała | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na ustanowienie służebności przejazdu i przechodu przez nieruchomość stanowiącą własność Gminy Zelów
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Ewelina Kałuża | za |
10 | Włodzimierz Paczuszka | za |
11 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
12 | Tomasz Kamola | za |
13 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
14 | Michał Stańka | za |
15 | Kamil Świtała | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie przyjęcia Strategii Rozwoju Gminy Zelów na lata 2021 – 2027
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Ewelina Kałuża | za |
10 | Włodzimierz Paczuszka | za |
11 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
12 | Tomasz Kamola | za |
13 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
14 | Michał Stańka | za |
15 | Kamil Świtała | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie zmiany Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Zelów
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Ewelina Kałuża | za |
10 | Włodzimierz Paczuszka | za |
11 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
12 | Tomasz Kamola | za |
13 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
14 | Michał Stańka | za |
15 | Kamil Świtała | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie przyjęcia "Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt w Gminie Zelów na rok 2021"
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | przeciw |
6 | Jacek Przemysław Bara | wstrzymał się |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Ewelina Kałuża | za |
10 | Włodzimierz Paczuszka | za |
11 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
12 | Tomasz Kamola | za |
13 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
14 | Michał Stańka | za |
15 | Kamil Świtała | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie ustalenia lokalizacji inwestycji mieszkaniowej i inwestycji towarzyszącej przy ul. Wysockiego w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | wstrzymał się |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Ewelina Kałuża | za |
10 | Włodzimierz Paczuszka | za |
11 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
12 | Tomasz Kamola | za |
13 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
14 | Michał Stańka | za |
15 | Kamil Świtała | wstrzymał się |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie planu dofinansowania form doskonalenia zawodowego nauczycieli zatrudnionych w szkołach i przedszkolach prowadzonych przez Gminę Zelów w roku budżetowym 2021
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Ewelina Kałuża | za |
10 | Włodzimierz Paczuszka | za |
11 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
12 | Tomasz Kamola | za |
13 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
14 | Michał Stańka | za |
15 | Kamil Świtała | za |
Głosowanie nad przyjęciem projekt uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr XXII/253/2020 z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie przyjęcia Gminnej Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Gminie Zelów na lata 2021-2025
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Ewelina Kałuża | za |
10 | Włodzimierz Paczuszka | za |
11 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
12 | Tomasz Kamola | za |
13 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
14 | Michał Stańka | za |
15 | Kamil Świtała | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie rozpatrzenia petycji dotyczącej uchwalenia przez Radę Miejską w Zelowie, w trybie pilnym, uchwały dotyczącej ochrony i obrony prawdy, godności i wolności człowieka na terytorium gminy
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Ewelina Kałuża | za |
10 | Włodzimierz Paczuszka | za |
11 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
12 | Tomasz Kamola | za |
13 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
14 | Michał Stańka | za |
15 | Kamil Świtała | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie rozpatrzenia petycji dotyczącej wyrażenia sprzeciwu wobec masowych szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | wstrzymał się |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Ewelina Kałuża | za |
10 | Włodzimierz Paczuszka | za |
11 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
12 | Tomasz Kamola | za |
13 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
14 | Michał Stańka | za |
15 | Kamil Świtała | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie zatwierdzenia planów pracy komisji Rady Miejskiej w Zelowie na 2021 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Ewelina Kałuża | za |
10 | Włodzimierz Paczuszka | za |
11 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
12 | Tomasz Kamola | za |
13 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
14 | Michał Stańka | za |
15 | Kamil Świtała | za |
Głosowanie nad zmianą porządku obrad sesji polegającej na wprowadzeniu dodatkowego punktu "Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie powołania radnego w skład Komisji Mieszkaniowej Rady Miejskiej w Zelowie" jako punkt 32
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Ewelina Kałuża | za |
10 | Włodzimierz Paczuszka | za |
11 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
12 | Tomasz Kamola | za |
13 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
14 | Michał Stańka | za |
15 | Kamil Świtała | za |
Głosowanie nad zamknięciem listy kandydatów na członków Komisji Mieszkaniowej Rady Miejskiej w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Ewelina Kałuża | za |
10 | Włodzimierz Paczuszka | za |
11 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
12 | Tomasz Kamola | za |
13 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
14 | Michał Stańka | za |
15 | Kamil Świtała | za |
Głosowanie nad kandydaturą Radnego Kamila Świtały na członka Komisji Mieszkaniowej Rady Miejskiej w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Ewelina Kałuża | za |
10 | Włodzimierz Paczuszka | za |
11 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
12 | Tomasz Kamola | za |
13 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
14 | Michał Stańka | za |
15 | Kamil Świtała | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie powołania radnego w skład Komisji Mieszkaniowej Rady Miejskiej w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Ewelina Kałuża | za |
10 | Włodzimierz Paczuszka | za |
11 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
12 | Tomasz Kamola | za |
13 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
14 | Michał Stańka | za |
15 | Kamil Świtała | za |
Głosowanie nad zamknięciem listy kandydatów na członków Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Ewelina Kałuża | za |
10 | Włodzimierz Paczuszka | wstrzymał się |
11 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
12 | Tomasz Kamola | za |
13 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
14 | Michał Stańka | za |
15 | Kamil Świtała | za |
Głosowanie nad kandydaturą Radnej Barbary Walczak na członka Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
10 | 4 | 1 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | przeciw |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | wstrzymał się |
6 | Jacek Przemysław Bara | wstrzymał się |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Ewelina Kałuża | za |
10 | Włodzimierz Paczuszka | wstrzymał się |
11 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
12 | Tomasz Kamola | za |
13 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
14 | Michał Stańka | za |
15 | Kamil Świtała | wstrzymał się |
Głosowanie nad kandydaturą Radnego Kamila Świtały na członka Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Zelowie
odrzucono
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
4 | 4 | 7 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | przeciw |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | wstrzymał się |
4 | Marcin Gral | przeciw |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | przeciw |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | przeciw |
9 | Ewelina Kałuża | przeciw |
10 | Włodzimierz Paczuszka | wstrzymał się |
11 | Andrzej Bogumił Nawrocki | przeciw |
12 | Tomasz Kamola | wstrzymał się |
13 | Joanna Ewa Chrzanowska | przeciw |
14 | Michał Stańka | wstrzymał się |
15 | Kamil Świtała | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie powołania radnego w skład Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | wstrzymał się |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | wstrzymał się |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Ewelina Kałuża | za |
10 | Włodzimierz Paczuszka | wstrzymał się |
11 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
12 | Tomasz Kamola | za |
13 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
14 | Michał Stańka | za |
15 | Kamil Świtała | wstrzymał się |