Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XVII Sesja Rady Miejskiej w Zelowie w kadencji 2018 - 2023".
Głosowanie nad zdjęciem z porządku obrad punktu dotyczącego projektu uchwały w sprawie zasad wynajmowania lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu gminy Zelów z punktu 28.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad wprowadzeniem do porządku obrad projektu uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla Powiatu Bełchatowskiego na realizację zadania pn. "Rozbudowa drogi powiatowej nr 4912E na odcinku od miejscowości Karczmy do miejscowości Kociszew - dok. projektowo-kosztorysowa (ZRID)" jako punkt 15
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2020-2029
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie zmiany w budżecie Gminy Zelów na 2020 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla Powiatu Bełchatowskiego na realizację zadania pn. "Rozbudowa drogi powiatowej nr 4912E na odcinku od miejscowości Karczmy do miejscowości Kociszew - dok. projektowo-kosztorysowa (ZRID)"
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie udzielenia dotacji w roku 2020 na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków lub znajdującym się w gminnej ewidencji zabytków
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie oceny sytuacji ekonomiczno-finansowej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na połączenie spółek komunalnych polegające na przejęciu "Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Zelowie" Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością przez "Zakład Usług Komunalnych" Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na ustanowienie służebności przesyłu przez nieruchomość stanowiącą własność Gminy Zelów (dot. działki nr 118 poł. w obrębie 02 miasta Zelowa)
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na ustanowienie służebności przesyłu przez nieruchomość stanowiącą własność Gminy Zelów (dot. działki nr 39/3 poł. w obrębie 19 Jamborek-Kol.Karczmy)
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | przeciw |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na ustanowienie służebności przesyłu przez nieruchomość stanowiącą własność Gminy Zelów (dot. działki nr 34/34 poł. w obrębie 19 Jamborek-Kol. Karczmy)
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | przeciw |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na ustanowienie służebności przesyłu przez nieruchomość stanowiącą własność Gminy Zelów (dot. działki nr 5 poł. w obrębie 01 Bocianicha)
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | przeciw |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na ustanowienie służebności przesyłu przez nieruchomość stanowiącą własność Gminy Zelów (dot. działki nr 35/7 poł. w obrębie 06 m. Zelowa)
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na ustanowienie służebności przesyłu przez nieruchomość stanowiącą własność Gminy Zelów (dot. dz. nr 584 poł. w obrębie 18 Kurów-Kurówek gm. Zelów)
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na ustanowienie służebności przejazdu i przechodu przez nieruchomość stanowiącą własność Gminy Zelów
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Zelów
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż samodzielnych lokali mieszkalnych stanowiących własność Gminy Zelów
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż samodzielnych lokali stanowiących własność Gminy Zelów
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie kolejnej umowy dzierżawy z Zakładem Usług Komunalnych sp. z o.o. zs. w Zelowie i odstąpienie od obowiązku przetargowego trybu zawarcia tej umowy
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu w sprawie pozostawienia bez rozpatrzenia petycji "Stop zagrożeniu zdrowia i życia"
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie zmiany uchwały w sprawie przyznania miesięcznej diety Przewodniczącemu Rady Miejskiej w Zelowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | wstrzymał się |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |
Głosowanie nad przyjęciem projektu uchwały w sprawie zmiany uchwały w sprawie ustalenia zasad otrzymywania i wysokości diet oraz zwrotu kosztów podróży radnych Rady Miejskiej w Zelowie biorących udział w posiedzeniu Rady i Komisji
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Walczak | za |
2 | Agnieszka Teresa First | za |
3 | Anna Bartecka | za |
4 | Marcin Gral | za |
5 | Jan Mirosław Stempiń | za |
6 | Jacek Przemysław Bara | za |
7 | Mateusz Witold Rogut | za |
8 | Sylwester Jacek Drozdowski | za |
9 | Miron Młudzik | za |
10 | Ewelina Kałuża | za |
11 | Włodzimierz Paczuszka | za |
12 | Andrzej Bogumił Nawrocki | za |
13 | Tomasz Kamola | za |
14 | Joanna Ewa Chrzanowska | za |
15 | Michał Stańka | za |